Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.

Laureaci konkursów przedmiotowych 2014/2015

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015:

Przyroda:

• Michał Kołodyński kl. V a – 38/40 p. nauczyciel Alicja Zlot (I miejsce w województwie lubelskim)

Historia:

• Damian Ruczyński kl. VI a – 32/40 p. nauczyciel Jolanta Świestowska

Język Angielski:

• Maria Mazurek kl. VI b 49/50 p. nauczyciel Katarzyna Monkiewicz (I miejsce ex. w województwie lubelskim)
  • Maciej Maj kl. VI b 47/50 p. nauczyciel Katarzyna Monkiewicz
  • Jakub Jung kl. VI c 42/50 p. nauczyciel Katarzyna Monkiewicz
  • Julia Dzierżek kl. VI b 40/50 p. nauczyciel Katarzyna Monkiewicz
  • Katarzyna Kożuch kl. V b 40/50 p. nauczyciel Ewelina Borowska

Ortograficzny:

• Julia Dzierżek kl. VI b – nauczyciel Justyna Skibińska
  • Katarzyna Kożuch kl. V b – nauczyciel Izabela Czapczyńska
  • Dominik Szpara – nauczyciel Iwona Suszek

GRATULUJEMY!!!

NASI LAUREACI NAGRODZENI

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego otrzymali dziesięć tytułów laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

14 maja 2015 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II odbyło się podsumowanie tych konkursów. Celem uroczystej gali było uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych i podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za zaangażowanie w rozwój zainteresowań i talentów uczniów.

9 czerwca 2015 r. laureatów nagrodził Prezydent Miasta Lublina. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a także stypendia za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.

W obu spotkaniach wzięli udział następujący uczniowie naszej szkoły:

Michał Kołodyński kl. Va, Damian Ruczyński kl. VIa, Katarzyna Kożuch kl. Vb, Julia Dzierżek kl. VIb, Maria Mazurek kl. VIb, Dominik Szpara kl. VId, Jakub Jung kl. VIc, Maciej Maj kl. VIb.

Serdecznie gratulujemy!

Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.