Dzisiaj mamy Środę, 20 września 2017 roku. Do końca roku zostało 103  dni.
Podręczniki 2017/18
Informujemy, że wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Uczniowie kupują we własnym zakresie podręczniki do religii zobacz ich wykaz

Archive for 2016

III Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego CZYTANIE JEST PRZYGODĄ

PATRONAT HONOROWY

Patronat_K¯uk_PDF

rzeczniklogo-lubelskiego-kuratora-oswiatylogo_muzeum_zakopane [Converted]ecb

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze  Szkołą Podstawową nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie ogłaszają

Regulamin

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „IDĄC ŚLADAMI WASZYMI…”

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI

„IDĄC ŚLADAMI WASZYMI…”

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 34 im. K. Makuszyńskiego w Lublinie

Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału

w  VI edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl Reaktywacja

O konkursie

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada 2016 roku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Świętowanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu państwowego i wprowadzenia pocztu sztandarowego. Było to widowisko artystyczno-historyczne mówiące o odzyskaniu niepodległości przez Polaków i o powstaniu Państwa Polskiego w roku 1918.
Apel spotkał się z dobrym przyjęciem przez uczniów i wszystkich pracowników szkoły.

Szkoła Promująca Zdrowie

Nasza szkoła jest jedną z placówek oświatowych wykazujących się dużym zaangażowaniem i skutecznością w podejmowanych działaniach prozdrowotnych.

18 października 2016 r., podczas Festiwalu Szkół Promujących Zdrowie, otrzymaliśmy  z rąk Pana Prezydenta,

Miejski Certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie”.

VIII Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Wyniki VIII Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Zaproszenie

Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez nas

VIII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

Festiwal rozpocznie się 17 listopada 2016 roku o godz. 09. 00 w naszej placówce przy ulicy Ireny Kosmowskiej 3.

Serdecznie zapraszamy solistów, zespoły i wykonawców utworów wokalno – instrumentalnych z lubelskich i podlubelskich szkół podstawowych (klasy I- VI), dla których wartości takie jak patriotyzm i szacunek wobec tradycji pozostają źródłem refleksji nad sensem życia.

Na deklaracje uczestnictwa oczekujemy do 10 listopada 2016 r. Szczegóły i warunki uczestnictwa w Festiwalu znajdują się poniżej, w zakładce „Karta Zgłoszenia”.

REGULAMIN VIII FESTIWALU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Uwaga – zmiana terminu wpłat za obiady dla szkoły podstawowej!

Wpłatę za obiady należy uiszczać od 20-tego do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego dany miesiąc.

Projekt “Umiem pływać” dla obecnych klas trzecich!

Uprzejmie informujemy, że zajęcia nauki pływania realizowane w ramach projektu pn. “Umiem pływać” rozpoczynają się  dnia 5 września br. Zajęcia wszystkich grup prowadzone będą zgodnie z harmonogramem, który obowiązywał przed feriami letnimi.

Dzisiaj mamy Środę, 20 września 2017 roku. Do końca roku zostało 103  dni.