Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.

Spotkanie z przedszkolakami z Przedszkola nr 56 oraz Przedszkola Prywatnego “Strumyk”.
Kontynuując obchody “Święta Ziemi”, 25 kwietnia 2017 r. uczniowie klas młodszych spotkali się z przedszkolakami. Zespół teatralny pod kierunkiem p.Ani Sagan zaprezentował przedstawienie pt.”Wielkie sprzątanie w lesie”.
Podczas rozmów o ekologii oraz rozwiązywania zagadek i łamigłówek okazało się, że wszystkie dzieci mają dużą wiedzę na temat sposobów dbania o środowisko.
Wizyta przedszkolaków była okazją do zaprezentowania ciekawej oferty szkoły, poznania nowych koleżanek i kolegów oraz możliwością mile spędzonego czasu.
Za wizytę dziękują Katarzyna Bień oraz Anna Sagan.

Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.