Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży

Znalezione obrazy dla zapytania mpk lublin logoNa prośbę Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie przypominamy, że od 1 stycznia 2018 roku wszyscy uczniowie lubelskich szkół podstawowych i gimnazjów mogą jeździć bezpłatnie komunikacją miejską. Aby poruszać się autobusami i trolejbusami, wystarczy mieć przy sobie ważną (podbitą) legitymację szkolną. Więcej informacji, dotyczących m.in. zwrotu pieniędzy za wykupioną wcześniej “przejazdówkę”, obejmującą przejazdy od 1 stycznia 2018 roku, można znaleźć pod adresem https://www.ztm.lublin.eu/ oraz w przygotowanej przez ZTM prezentacji.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div