Dzisiaj mamy Niedzielę, 19 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 348  dni.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie ogłasza IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego CZYTANIE JEST PRZYGODĄ pod patronatem Pana Marka Michalaka, Rzecznika Praw Dziecka, Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin Pani Anny Wende-Surmiak, Dyrektora Muzeum Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem, Pani Karoliny Kępczyk, Dyrektora Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Serdecznie zapraszamy!

Dzisiaj mamy Niedzielę, 19 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 348  dni.