Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Mikołajkowy Mam Talent

8 grudnia 2017r. w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Mikołajkowy Mam Talent. Zawsze wiedzieliśmy, że mamy wielu zdolnych uczniów, ale taka ilość talentów stałą się dla naszej szkoły prawdziwą dumą.

Na scenie zaprezentowało się 73 uczestników. Niektórzy śpiewali, inni tańczyli, jeszcze inni – czarowali, pokazali swoje umiejętności sportowe lub akrobatyczne. Były też pokazy sztuk walki, prezentacje recytatorskie oraz aktorskie – wystąpił kabaret z klasy piątej. Jednak najwięcej uczniów odważyło się ujawnić zdolności plastyczne na naprawdę wysokim poziomie. Były wystawy i prezentacje multimedialne, niektórzy tworzyli na scenie, mogliśmy więc obserwować cały proces twórczy.

Publiczność doceniła talenty swoich koleżanek i kolegów. Niektóre występy kończyły się owacjami. Cieszymy się, że również rodzice naszych zdolnych uczniów zechcieli nas w tym dniu odwiedzić i cieszyć się sukcesami swoich dzieci.

Czy powtórzymy tę uroczystość w przyszłym roku szkolnym? Na pewno! Może nawet wcześniej, ponieważ już mamy zgłoszenia kolejnych uczestników.

Gratulujemy wszystkim, którzy się odważyli i zapraszamy ponownie.

Wyniki konkursu

Prezentacje sceniczne:

I miejsce: Hanna Mierzejewska- prezentacja taneczna

II miejsce: Pola Stolarczyk – piosenka „Lalki drewniane”

II miejsce: Emilia Bogusz – piosenka „Kiedy będziesz zakochany”

III miejsce: „Super Gwiazdy” – Wiktoria Wolny, Julia Idzik – układ taneczny

III miejsce: „Śnieżynki” – Julia Biedak, Julia Sikora, Emilia Kalinowska, Magdalena Agaciak, Zofia Gąsior, Wiktoria Dudek- układ taneczny hip -hop

Wyróżnienia:

– Olga Gorecka – recytacja wiersza

– Łucja Cygan, Karolina Artymiak, Barbara Olech – prezentacja wokalno – taneczna

Kategoria plastyczna:

Nagrody:

– Zofia Gwiazda

– Daniel Jaskulski

– Filip Krakowiak

– Julia Lachowicz

– Małgorzata Mianowana

– Monika Mierzejewska i Zuzanna Lewandowska

Wyróżnienia:

– Barbara Mierzejewska

– Klara Juraszewska

– Marlena Pawłowska

– Emilia Gajos

Amelia Socha

– Konstancja Gouda

– Jan Szczerbatko

– Bartosz Janeczko

Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.