Dzisiaj mamy Niedzielę, 19 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 348  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Warsztaty z robotyki połączone z pokazami

Już po raz drugi w tym roku szkolnym uczniowie klasy IIIb byli uczestnikami warsztatów organizowanych przez Pracownię IQSTUDIO. Pod okiem instruktorów brali udział w zajęciach robotycznych i labach chemiczno-fizycznych, które rozwijają kreatywność, innowacyjność, dążenie do celu, myślenie strategiczne oraz współdziałanie i planowanie. Dużo radości sprawiło dzieciom samodzielne konstruowanie robotów i pokazy, gdzie mogli zapoznać się z nowinkami technologicznymi, pobawić się robotami zabawkowymi. Planujemy już udział w kolejnych warsztatach z kodowania, gdzie każdy będzie mógł samodzielnie tworzyć gry komputerowe.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Niedzielę, 19 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 348  dni.
/div