Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Wizyta klasy 5b w teatrze

Dnia 4 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 5b wzięli udział w wycieczce do Teatru im. Juliusza Osterwy, gdzie mogli poznać tajniki przygotowania spektaklu. Zwiedzili budynek, zaglądając do miejsc ogólnie niedostępnych dla widza, tj. rekwizytornia, garderoba, pracownia krawiecka. Poznali też historię powstania teatru oraz niezwykłe zdarzenia z nim związane, w tym te o duchach, które wywarły na nich największe wrażenie.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div