Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

6 grudnia 2017 r. w Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej odbyło się uroczyste podsumowanie IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rosja w zwierciadle symboli architektury”. Cieszymy się, że w gronie wyróżnionych w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej znalazły się uczennice naszej szkoły – Konstancja Gouda z klasy 4a i Paulina Wasilewska z klasy 6a. Uczennice przygotowała pani Sylwia Tyczyńska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div