Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Zajęcia edukacji muzycznej w jednostce wojskowej

W dniu 29 listopada 2017r. klasy III b i III d uczestniczyły w zajęciach edukacji muzycznej na terenie Jednostki Wojskowej w Lublinie. Udział uczniów w zajęciach był nagrodą otrzymaną na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały utworów muzycznych w wykonaniu Wojskowej Orkiestry Dętej. Chętnie angażowały się podczas zabaw muzyczno-ruchowych. Wiele radości sprawiło naszym uczniom spotkanie z żywą muzyką.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div