Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 3 września 2018 r. zgodnie z następującym harmonogramem:

• godz. 9.00 – MSZA ŚW. W PARAFII POD WEZWANIEM DOBREGO PASTERZA, przy ul. Radzyńskiej 3 (wyjście spod szkoły z wychowawcami o godz. 8.30)
  • godz. 10.00 – spotkanie klas I-VIII z Dyrektorem Szkoły na boisku szkolnym (w przypadku deszczowej pogody w sali gimnastycznej)
  • po spotkaniu z Dyrektorem Szkoły odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas według przydziału sal podanego na tablicy ogłoszeń.

Dodatkowo Ksiądz Proboszcz Andrzej Gruszka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udziału we Mszy Świętej w niedzielę 9 września 2018 r. o godz. 11.00. Podczas Mszy odbędzie się obrzęd błogosławieństwa dzieci oraz przyborów szkolnych i plecaków.

Informujemy ponadto, że podręczniki do nauki religii są do nabycia w kawiarence parafialnej do 9 września, w niedziele po Mszach Św., a w dni powszednie o godzinie 18.30.

Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.