Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie ogłaszają V Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego CZYTANIE JEST PRZYGODĄ pod patronatem: Pana Mikołaja Pawlaka, Rzecznika Praw Dziecka, Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin, Pani Anny Wende – Surmiak, Dyrektora Muzeum Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem Pani Karoliny Kępczyk, Dyrektora Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin V-go Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego CZYTANIE JEST PRZYGODĄ

Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.