Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.

Oto kolejne spotkanie, kolejny świetny sportowiec!!!

5.02.2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole najbardziej utytułowaną pływaczkę w historii województwa lubelskiego – Panią Paulinę Barzycką.

Młoda i utalentowana pływaczka opowiedziała nam o swoich licznych osiągnięciach oraz sukcesach. Pani Paulina była m.in.: finalistką Igrzysk Olimpijskich ATENY 2004 – 0,17 sekundy zabrakło do medalu. Uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich PEKIN 2008, została srebrną medalistką Mistrzostw Europy w Budapeszcie`06 oraz brązową medalistką Mistrzostw Europy w Trieście`05. Na Jej liście sukcesów znajdują się również tytuły finalistki Mistrzostw Świata w Barcelonie`03 i Melbourne `07. Ta znana pływaczka to także kilkudziesięciokrotna rekordzistka Polski, wielokrotna mistrzyni Polski i wielokrotna medalistka oraz finalistka zawodów międzynarodowych.

Tytuły i sukcesy nie zawróciły Pani Paulinie w głowie, gdyż wie, jak ciężko musiała na nie zapracować. Spotkanie było dla Nas wszystkich bardzo miłe, a przede wszystkim interesujące. Przebiegało w fantastycznej atmosferze, co ośmieliło uczniów do zadawania wręcz nieskończonej ilości pytań. Otrzymali oni cenne wskazówki na przyszłość. Wiedzą, że sport to pasja, z którą można śmiało płynąć przez życie…

Do zobaczenia na następnych spotkaniach ze sławnymi ludźmi

Organizatorzy: Agata Gromaszek i Katarzyna Bień

Dzisiaj mamy Wtorek, 12 listopada 2019 roku. Do końca roku zostało 50  dni.