Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Spotkanie z przedszkolakami: Legendy wg Kornela Makuszyńskiego – „O wawelskim smoku”

31 stycznia 2019r. odwiedzili nas wychowankowie z Przedszkoli Nr 56, 58 oraz 70. Wspólnie z dziećmi z oddziału przedszkolnego naszej Szkoły wzięli udział w zajęciach Legendy wg Kornela Makuszyńskiego – „O wawelskim smoku”. Organizatorki spotkania przygotowały ciekawe zadania i niespodzianki dla sympatycznych gości. Dzieci reprezentowały swoje przedszkola w konkurencjach polegających na: odgadywaniu nazw przedmiotów związanych z przygodami bohaterów oraz ich opowiedzeniu, nazywaniu przygód ukrytych na obrazkach, udzielaniu odpowiedzi na wylosowane pytania i rozwiązaniu krzyżówki.
Wszystkie dzieci wykazały się obszerną wiedzą na temat legendy. Dobrze bawiły się i pięknie wypowiadały. Ich uwadze nie uszedł żaden szczegół. Podczas krótkich przerw chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych. Na zakończenie goście otrzymali dyplomy i drobne upominki.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w zajęciach.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div