Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie zgodnie z zamieszczonymi w poniższym harmonogramie terminami.

Rekrutacja uczniów do Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie oraz Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 rozpoczyna się 4 marca 2019 r.

Kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek

Szanowni Państwo Rodzice!!!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 4 marca 2019 r. do 15 marca 2019 r. prowadzona będzie rekrutacja dzieci 5 i 6 letnich  do Oddziału Przedszkolnego „0” (dziesięciogodzinnego) w Szkole Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie na rok szkolny 2019/2020.

Zapewniamy:

– opiekę dydaktyczno – wychowawczą w czasie dostosowanym do potrzeb rodziców,

– naukę języka angielskiego,

– opiekę logopedyczną,

– 3 posiłki dziennie (przygotowane w kuchni na terenie szkoły),

– opiekę pielęgniarki oraz stomatologa.

Oferta przedszkoli mieszczących się na terenie Lublina oraz terminy rekrutacji dostępne są w zamieszczonym poniżej pliku.

Kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek