Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.

Wizyta dzieci z Przedszkola nr 56 w Lublinie

24 maja gościliśmy w świetlicy klas I dzieci z Przedszkola nr 56 w Lublinie. Przedszkolakom zaprezentował się Świetlicowy Teatr Lalkowy SMOCZEK w dwóch przedstawieniach: „O wiewiórce Łupiskórce” w wykonaniu uczennic kl. IA i „O wawelskim Smoku” w wykonaniu uczennic kl. IIA i IVA. Pani Jola Resz, instruktor teatru, opowiedziała dzieciom o kulisach tworzenia przedstawień. Dzieci miały możliwość animowania lalek. Aktorzy spisali się wspaniale i zostali nagrodzeni brawami. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i do zobaczenia na następnych przedstawieniach.