Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Wycieczka klasy 8 na Mazury

W dniach 15-17.05.2019 klasa 8a wraz wychowawcami udała się na wycieczkę do Krainy Tysiąca Jezior. Pierwszego dnia odbył się rejs statkiem w miejscowości Ruciane-Nida po jeziorze Nickie oraz spacer po miasteczku Mikołajki. Po długiej podróży z przygodami, w Księżycowym Dworku w Kętrzynie czekała na nas pyszna kolacja.
Drugiego dnia odkrywaliśmy zakamarki powojennej twierdzy Boyen w Giżycku oraz zwiedzaliśmy to urocze miasteczko. Kolejnym punktem naszej wycieczki był Wilczy Szaniec, czyli główna kwatera Adolfa Hitlera za czasów II wojny światowej. Gdy piesza wędrówka po kompleksie bunkrów dobiegła końca, ogromny, wojskowy samochód zabrał nas w szybki rajd po okolicy i trudno dostępnych schronach. Gdy nastał kres tej męczącej, lecz niezwykłej przygody wróciliśmy do naszej kwatery. Po kolacji odbyło się ognisko integracyjne. Śpiewom i tańcom nie było końca. Następnego dnia po nieprzespanej nocy musieliśmy spakować bagaże i odjechać naszym luksusowym busem wprost do zoo w Kadzidłowie. Stamtąd droga do Lublina była już prosta, jednak nie mogło obyć się bez jedzenia w McDonaldzie, który jest kluczowym punktem każdej szkolnej wycieczki.
Była to nasza ostatnia wycieczka w tej szkole. Uważam, że była bardzo udana i na długo pozostanie w naszej pamięci.
Alicja Żak 8a

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
/div