Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

XIV Wojewódzki Konkurs Chórów Regionu Lubelskiego

W dniach: 31 maja godz. 16.30 i 1 czerwca godz. 9.30 w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie (ul. Elsnera 5) zaprezentują się chóry szkolne Ogólnopolskiego Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Wystąpią podczas przesłuchań
XIV Wojewódzkiego Konkursu Chórów Regionu Lubelskiego. W programie występów znajdą się utwory kompozytorów polskich i obcych, w tym m. in. utwory Stanisława Moniuszki, którego dwusetną rocznicę urodzin świętujemy w tym roku. Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy!!!

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
/div