Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Zakończenie Roku Szkolnego

19 czerwca 2019 r. o godz. 9:00 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-VIII. W uroczystości na sali gimnastycznej uczestniczyć będą klasy III, VII, VIII pozostałe klasy, czyli I, II, IV, V, VI o godz. 9.00 rozdanie świadectw w salach lekcyjnych. Dyrektor  szkoły informuje o Mszy Św. na zakończenie roku szkolnego, która odbędzie się dnia 18 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w Parafii Dobrego Pasterza. Zbiórka przed szkołą o godz. 8.30.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
/div