Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Jesteśmy z Kornelem

W dniu 14 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny „Jesteśmy z Kornelem”. W wydarzeniu tym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, dyrekcja, a także rodziny naszych uczniów.
Po powitaniu zebranych gości festyn rozpoczął śpiewem chór szkolny „Kornelius”. O godzinie 11:30 otwarty został kącik czytelniczy, który był projektem Rady Rodziców. Od teraz uczniowie naszej szkoły będą mogli wymieniać się książkami, które znajdują się na górnym korytarzu. Chętni czytelnicy znajdą swoje miejsce w szkole na wygodnych i kolorowych pufach. Kolejnym punktem programu była prezentacja talentów uczniów i przedszkolaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli z osiedla Czechów w konkursie „Mam talent”. Na godzinę 12:30 zaplanowano pokaz sztuk walki taekwondo zawodników Green Sport Club, który cieszył się dużym zainteresowaniem zebranych. Kolejną atrakcją festynu był pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu uczniów klasy VIII pod kierunkiem p. W. Króla i p. J. Oleski. Następnie klasy I-IV podziwiać mogły pokaz tańca towarzyskiego, odbywający się o godzinie 13:30. Tuż potem w górnej świetlicy odbyło się przedstawienie teatrzyku „Smoczek”.
Festyn „Jesteśmy z Kornelem” pełen był atrakcji dodatkowych. Uczniowie klas I-III mieli możliwość zaprezentowania swoich prac plastycznych na dolnym korytarzu, z kolei na korytarzu górnym wystawione zostały prace uczniów z klas IV-VIII. W trakcie trwania festynu można było wziąć udział w loterii fantowej i wygrać piękne nagrody. W świetlicy dolnej dzieci miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach dekupage. Kolejną atrakcją przygotowaną przez pracowników świetlicy było malowanie twarzy. Jedną z wystaw, która przyciągnęła wielu obserwatorów była wystawa zwierząt domowych zorganizowana przez uczniów z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy posilić się mogli zdrowymi przekąskami – owocami i wartościowymi sokami oraz kompotami.
Mamy nadzieję, że Festyn Rodzinny „Jesteśmy z Kornelem” spodobał się wszystkim uczestnikom. Dziękujemy wszystkim obecnym i życzymy Państwu oraz sobie kolejnych tak ciekawych spotkań.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.
/div