Dzisiaj mamy Czwartek, 17 października 2019 roku. Do końca roku zostało 76  dni.

“MOJA PRZYSZŁOŚĆ W MOICH REKACH I CHCĘ SIĘ DO TEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ”

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie realizuje projekt Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Lublina:

“MOJA PRZYSZŁOŚĆ W MOICH REKACH I CHCĘ SIĘ DO TEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ”

Projekt jest realizowany ze środków finansowych Miasta Lublin

HARMONOGRAM PROJEKTU

Lp. Działanie opis Termin realizacji
1. Promocja Apel dla klas VIII – przekazanie informacji o projekcie, celach
i działaniach.
Tablica informacyjna na terenie szkoły.
Zamieszczenie informacji na stronie internetowej szkoły.
do 10.X.2019r.
2.

Warsztaty dla uczniów
klas VIII

Warsztaty – Moja Przyszłość – moduł pozwalający na odkrywanie talentów i planowanie przyszłości. W czasie serii ćwiczeń uczniowie zastanawiają się nad swoimi talentami i nad tym, jak wykorzystać je do planowania swojej kariery. 7,8.XI. 2019r.
3. Podsumowanie Spotkanie uczniów klas VII i VIII z uczestnikami warsztatów, absolwentami szkoły – uczniami szkół ponadpodstawowych, przedstawicieli rodziców – reprezentantów zawodów – dyskusja na temat wyboru dalszej nauki kształcenie i zawodu. do 25.XI. 2019r.