Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Baśnie z czterech stron świata

22 października klasa Ia wzięła kolejny udział w spotkaniu czytelniczym w bibliotece szkolnej pt:” Baśnie z czterech stron świata”, którego organizatorem jest p. Daniel Stachura – nauczyciel bibliotekarz. Uczniowie wysłuchali baśni arabskiej pt: “O ośle zwycięzcy”, następnie odpowiadali na zadawane pytania przygotowane przez p. Daniela. Mieli także okazję przymierzyć arabskie stroje – galabija.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div