Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.

Lubelski Festiwal Nauki

Uczniowie naszej szkoły we wrześniu 2019 roku wzięli udział w warsztatach, wykładach i zajęciach organizowanych przez uczelnie wyższe w ramach XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki. Wędrowali po bibliotekach, laboratoriach i salach wykładowych, poszerzając swoją wiedzę i doskonaląc umiejętności z różnych dziedzin nauki, w tym z biologii, fizyki, chemii i nauk humanistycznych. Wzięli też udział w „Hieronimkach”, czyli corocznym święcie tłumaczy, zapoznając się ze specyfiką pracy lingwistów. A pomiędzy naukowymi zmaganiami docenili chwile wytchnienia, jakie zapewniały uczelniane kąciki relaksu zorganizowane przy bibliotekach.
Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję festiwalu.

Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.