Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Mój przyjaciel Plastuś

Klasa Ia wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez szkolną bibliotekę pt: “Mój przyjaciel Plastuś”. Uczniowie po wysłuchaniu fragmentu książki “Plastusiowy pamiętnik” przeczytanego przez panią Małgosię- nauczyciela- bibliotekarza z wielką radością i chęcią ulepiły postać wesołego Plastusia. Prace dzieci zostały ocenione przez komisję konkursową ,wyłoniono laureatów- oto oni: Natalka, Maja, Zosia i Kuba. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy!!!!

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div