Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Spotkanie klasy 1a ze stomatologiem

Klasę Ia odwiedziła pani stomatolog. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej, regularne wizyty u stomatologa, właściwe odżywianie oraz prawidłowe dbanie o zęby: jak często i jak długo należy myć zęby, kiedy wymieniać szczoteczkę i po jakie dodatkowe akcesoria higieny jamy ustnej sięgać. Pani doktor omówiła techniki prawidłowego szczotkowania zębów, niektórzy sprawdzili swoje umiejętności w praktyce. Na zakończenie spotkania każde z dzieci otrzymało od pani stomatolog niewielki upominek.

 

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div