Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Warsztaty detektywistyczne

Uczniowie klasy 1b uczestniczyli niedawno w warsztatach detektywistycznych zorganizowanych w „Centrum Nauki i Zabawy”. Na początku dzieci uczestniczyły w pogadance na temat prawdziwego detektywa, jego cech osobowości, atrybutów oraz zakresu pracy, jaką wykonuje. Następnie uczniowie pracowali w małych zespołach, które na czas spotkania zamieniły się w agencje detektywistyczne. Dzieci uczyły się jak „ściągać” odciski palców, jak posługiwać się lampą ultrafioletową. Rozwiązywali rozmaite zagadki i tajemnice wykazując się spostrzegawczością – niezwykle ważną w pracy każdego detektywa. Po warsztatach na dzieci czekała niespodzianka w postaci zabawy w bawialni. Ten dzień był pełen pozytywnych emocji.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div