Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Warsztaty w Muzeum Wsi Lubelskiej

Uczniowie klasy IVa uczestniczyli w warsztatach w Muzeum Wsi Lubelskiej “Poznajmy dziedzictwo kulturowe regionu – Muzeum Szkole”. Dzieci miały okazję ulepić własnoręcznie dzbanek, pomóc w pracy kowalowi, rymarzowi oraz rzeźbiarzowi, jak też zaobserwować pracę tkaczki i olejarza. Były to ciekawe i pouczające warsztaty, które pozwolą uczestnikom pamiętać o tzw. ginących zawodach.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div