Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.

Wojewódzki certyfikat szkół promujących zdrowie

Podczas IV Festiwalu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, który odbył się 22 października 2019r. w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, z rąk Prezydenta Miasta Lublina, Pana Krzysztofa Żuka społeczność naszej szkoły otrzymała list gratulacyjny, z tytułu przyznania Wojewódzkiego Certyfikatu Szkół Promujących Zdrowie. Jest to ogromne wyróżnienie i podsumowanie pracy w zakresie promocji zdrowia.
23 października 2019r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pani Teresy Misiuk, Dyrektor Sławomira Kryńska odebrała Wojewódzki Certyfikat Szkół Promujących Zdrowie. Dokument ten jest wyrazem uznania dotychczasowych zasług, kreatywności pracy na rzecz promocji zdrowia w naszej szkole oraz wytrwałości w realizacji celów. Jest on także podsumowaniem systematycznej pracy całej społeczności szkolnej, uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców, którzy wspólnie stworzyli środowisko społeczne sprzyjające popularyzacji zasad zdrowego stylu życia. Podjęte działania świadczą o ogromnej trosce i poczuciu odpowiedzialności za młodzież.

Zdjęcia z tego wydarzenia wraz z relacją są dostępne na stronie Urzędu Miasta Lublin pod adresem:

Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.