Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.

„Akademia Młodego Przyrodnika” – projekt UMCS

W dniu 15, 16, 17 października uczniowie naszej szkoły po raz kolejny brali udział w projekcie edukacyjnym UMCS „Akademia Młodego Przyrodnika”. Grupa 15 uczniów uczestniczyła w dwudniowych warsztatach kreatywności na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS-u oraz w jednodniowych zajęciach terenowych na terenie Geoparku Małopolskiego “Przełom Wisły” w okolicach Kazimierza Dolnego. Uczniowie nauczyli się praktycznego rozpoznawania oraz oznaczania skał wapiennych i wymarłych organizmów. Zajęcia wzbudziły ciekawość uczestników i pozwoliły poznać, a także zrozumieć przeszłość Ziemi i ewolucję świata organicznego.

Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.