Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Akademia UDT “Bezpieczne Dzieciaki”

Spotkania realizowane pod hasłem Bezpieczne Dzieciaki, mają na celu budowanie świadomości zagrożeń, wynikających z niewłaściwej eksploatacji ogólnodostępnych urządzeń technicznych, zaznajomienie najmłodszych z rolą i zadaniami UDT w obszarze bezpieczeństwa technicznego w Polsce oraz promowanie bezpieczeństwa technicznego wśród wychowawców i rodziców. Klasa Ia miała wielką przyjemność wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Dozoru Technicznego. Pan inspektor w bardzo ciekawy sposób opowiedział uczniom o swojej pracy, zwrócił szczególną uwagę na bezpieczeństwo w obszarze dźwigów osobowych, popularnie zwanych windami, schodów ruchomych, wózków jezdniowych, placów zabaw i wesołych miasteczek. Zajęcia przeprowadzone były w formie interaktywnej zabawy przeplatanej quizami, zagadkami. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i prezenty.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div