Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Spotkanie z radcą prawnym

Pod koniec października w klasie Ia odbyło się spotkanie z radcą prawnym z Panią Olgą. Pani Olga opowiedziała uczniom o swojej pracy m.in.: czym się zajmuje, gdzie może pracować radca prawny, a także jak wygląda sprawa w sądzie. Uczniowie zadawali wiele pytań, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi, mieli także okazję poznać strój służbowy(togę), jak również miały możliwość przymierzenia tego stroju co sprawiło im wielką radość.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div