Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Wycieczka „Śladami znanych postaci”

Uczniowie klasy IVa oraz Va Vb i Vc wzięli udział w wycieczce po Lublinie podążając „Śladami znanych postaci”. Oprócz Starego Miasta odwiedzili Zamek Lubelski, Trybunał Koronny, Kościół Dominikanów, Katedrę oraz wieżę nad Bramą Krakowską. Uczestnicy wyprawy poznali szereg interesujących faktów i ciekawostek z życia znanych postaci polskiej kultury, literatury i sztuki. Sylwetki poetów i twórców związanych z Lublinem, takich jak: Jan Kochanowski, Józef Czechowicz, Julia Hartwig, Janina Porazińska, Franciszka Arnsztajnowa, długo pozostaną w pamięci. To był niezwykły spacer!

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.
/div