Dzisiaj mamy Piątek, 21 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 164  dni.
Legitymacja szkolna

*Wniosek o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej
(KLIKNIJ)

WAŻNE!!!
Podręcznik dla uczniów klas I, II i III: NASZ ELEMENTARZ (KLIKNIJ)
Sport Szkolny Lublin
men
Osiągnięcia:
Adres szkoły

im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Ireny Kosmowskiej 3
20-815 Lublin
tel./fax. (081) 741 89 06
e-mail: poczta@sp34.lublin.eu

Administrator strony: Anna Witkowska, Daniel Stachura Współpraca: Justyna Skibińska, Marta Januszkiewicz.

Kącik dla Rodziców

Polecane

Wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci i młodzieży

Prezentacja

.

– filmik: „Homo tabletis”

– publikacja: „Pokolenie aplikacji: Nikogo już nie dziwi widok dwulatka, który porusza paluszkami po ekranie z wirtuozerią pianisty”

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53663,19138649,cyfrowe-dzieci-cyfrowych-rodzicow.html „Wysokie obcasy” – z dn. 7.11. 2015)

.„My, rodzice, przywiązujemy wagę do tego, czy nasze dzieci jedzą zdrowo, czy edukacja, którą otrzymują, zagwarantuje im “sukces” w przyszłości. Jednak jeśli chodzi o “medialną dietę”, to już różnie z tym bywa…”

Uwaga Rodzice !!!

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła przystępuje do dwóch rządowych programów wspierających i promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży:

1) „Książki naszych marzeń”

2) „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

W ramach założeń programowych szkole może zostać przyznane dofinansowanie do zakupu książek.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie propozycji książek, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w księgozbiorze biblioteki szkolnej.

Cała Polska czyta dzieciom

Dzisiaj mamy Piątek, 21 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 164  dni.