Dzisiaj mamy Czwartek, 21 września 2017 roku. Do końca roku zostało 102  dni.
Podręczniki 2017/18
Informujemy, że wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Uczniowie kupują we własnym zakresie podręczniki do religii zobacz ich wykaz

Kącik dla Rodziców

Polecane

Wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci i młodzieży

Prezentacja

.

– filmik: „Homo tabletis”

– publikacja: „Pokolenie aplikacji: Nikogo już nie dziwi widok dwulatka, który porusza paluszkami po ekranie z wirtuozerią pianisty”

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53663,19138649,cyfrowe-dzieci-cyfrowych-rodzicow.html „Wysokie obcasy” – z dn. 7.11. 2015)

.„My, rodzice, przywiązujemy wagę do tego, czy nasze dzieci jedzą zdrowo, czy edukacja, którą otrzymują, zagwarantuje im “sukces” w przyszłości. Jednak jeśli chodzi o “medialną dietę”, to już różnie z tym bywa…”

Uwaga Rodzice !!!

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła przystępuje do dwóch rządowych programów wspierających i promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży:

1) „Książki naszych marzeń”

2) „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

W ramach założeń programowych szkole może zostać przyznane dofinansowanie do zakupu książek.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie propozycji książek, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w księgozbiorze biblioteki szkolnej.

Cała Polska czyta dzieciom

Dzisiaj mamy Czwartek, 21 września 2017 roku. Do końca roku zostało 102  dni.