Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia
nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Edukacja dla rodziców

Dnia 9 maja – w poniedziałek w sali gimnastycznej o godz.15:40 odbyło się uroczyste podsumowanie programu  

Szkoła Promująca Zdrowie.

W programie:

wystąpienie Pani Dyrektor Sławomiry Kryńskiej, występ grup wokalnych z klas III b i III c, wykład dr Piotra Drehera pracownika Lubelskiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz prezentacja multimedialna.

Link do prezentacji

Zebrania wrzesień, październik

Pogadanki na zebraniach rodziców mające na celu podniesienie poziomu wiedzy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na temat wybranych elementów zdrowego stylu życia, roli w kształtowaniu prawidłowych nawyków prozdrowotnych u dzieci oraz przekonanie ich o słuszności podejmowanych działań profilaktycznych zarówno w domu, jak i w środowisku szkolnym. Zapoznanie z broszurką „Moje dziecko idzie do szkoły”.

Zebrania listopad

Zaangażowanie rodziców w akcję „Śniadanie Daje Moc” (przygotowanie produktów na zdrowe śniadanie). Uświadamianie rodzicom i opiekunom, jak ważną rolę odgrywa śniadanie w codziennym żywieniu dzieci, motywowanie ich do przygotowywania w domu urozmaiconych posiłków, zgodnych z założeniami zbilansowanej, zdrowej diety.

Zebrania grudzień

„Dziecko w sieci”. Zwrócenie uwagi rodziców na treści przyswajane przez ich dzieci, przez Internet. Omówienie ryzykownych zachowań dzieci i młodzieży w sieci oraz przybliżenie ich konsekwencji prawnych, odpowiedzialności nieletnich, przekazanie informacji, gdzie szukać pomocy.

2 luty 2016r. godz. 16.00

Prelekcja na temat „Zagrożenia dopalaczami i substancjami psychoaktywnymi wśród dzieci i młodzieży” – prowadzący dr Piotr Dreher.

12.03.2016r.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.
/div