Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
Rekrutacja 2020/21
Rekrutacja trwa!!!

Zobacz szczegóły

Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Działania-patron

Projekt Wiosna, ach to TY!!!

W związku z przygotowaniami nadania naszej szkole imienia Kornela Makuszyńskiego poczyniono prace w celu nawiązania kontaktów ze szkołami noszącymi imię tego wybitnego pisarza.
Adresatem projektu, została Publiczna Szkoła Podstawowa w Prawiednikach.
29 lutego 2012r. p. Urszula Grondek i p. Małgorzata Kusiak wybrały się do tamtejszej szkoły w celu przybliżenia pani dyrektor Marzenie Lisowskiej i nauczycielom pomysłu integracji obu szkół.
Projekt „Wiosna, ach to ty!” został entuzjastycznie przyjęty przez grono pedagogiczne szkoły. Nauczycielką odpowiedzialną za współpracę w Prawiednikach została pani Anna Krysa- wychowawczyni klasy II i jednocześnie opiekun SU.
Obie szkoły w swych placówkach miały za zadanie realizować plan pracy zawarty w projekcie, a uwieńczeniem pracy było spotkanie 21 marca 20102r, w pierwszy dzień wiosny.

Specjalny numer Versika

Drodzy Czytelnicy!

Redakcja Versika przygotowała dla Was numer specjalny związany z naszym przyszłym patronem – Kornelem Makuszyńskim. Spróbowaliśmy naśladować tego wspaniałego pisarza, dzięki czemu powstały któtkie komiksy, podobne do tych, które wraz ze swoim przyjacielem tworzył pan Kornel. Czy nam się udało możecie ocenić sięgając po numer naszego pisemka.

Alicja Guzal

Kornelek (kliknij) 

Połączył Nas Patron…

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem autorstwa Urszuli Grondek i Małgorzaty Kusiak “Połączył nas patron”, który znajduje się w Lubelskim Roczniku Pedagogicznym T. XXXI s.165-170.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Wtorek, 7 kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 269  dni.
/div