Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.

Laureaci konkursów przedmiotowych 2016/2017

Język Angielski:

• Zuzanna Kicińska VI d 44/50 p. nauczyciel Joanna Kolibska-Chilimoniuk (II miejsce w województwie lubelskim)

GRATULUJEMY!!!

NASI LAUREACI NAGRODZENI

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego otrzymali jeden tytuł laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

12 maja 2017 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II odbyło się podsumowanie tych konkursów. Celem uroczystej gali było uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych i podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za zaangażowanie w rozwój zainteresowań i talentów uczniów.

29 maja 2017 r. laureatów nagrodził Prezydent Miasta Lublina. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a także stypendia za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017.

W obu spotkaniach wzięli udział następujący uczniowie naszej szkoły:

Zuzanna Kicińska kl. VI d

Serdecznie gratulujemy!

Dzisiaj mamy Sobotę, 14 grudnia 2019 roku. Do końca roku zostało 18  dni.