Dzisiaj mamy Piątek, 21 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 164  dni.
Legitymacja szkolna

*Wniosek o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej
(KLIKNIJ)

WAŻNE!!!
Podręcznik dla uczniów klas I, II i III: NASZ ELEMENTARZ (KLIKNIJ)
Sport Szkolny Lublin
men
Osiągnięcia:
Adres szkoły

im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Ireny Kosmowskiej 3
20-815 Lublin
tel./fax. (081) 741 89 06
e-mail: poczta@sp34.lublin.eu

Administrator strony: Anna Witkowska, Daniel Stachura Współpraca: Justyna Skibińska, Marta Januszkiewicz.

Pierwszoklasiści na basenie

W bieżącym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści raz w tygodniu uczestniczą w zajęciach nauki pływania. Oswajanie z wodą, zabawy w wodzie oraz doskonalenie techniki pływania odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów: p. M. Cieślika, p. R. Zakrzewskiego, p. K. Kalksztejn w Gimnazjum nr 5 w Lublinie.

Zajęcia te pozwalają w pełni rozwijać sprawność fizyczną dzieci.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęciową z zajęć na basenie.

Zajęcia sportowe w klasie trzeciej

Wychowanie fizyczne to nie tylko nauka gier z elementami biegu, marszu, skoków czy różnych ćwiczeń kształtujących prawidłową postawę ciała, ale także doskonała zabawa. Głównym celem tych zajęć jest rozbudzanie zainteresowań dzieci aktywnością fizyczną, nauka współpracy i współzawodnictwa w grupie.
Zgodnie z uniwersalną zasadą „ w zdrowym ciele zdrowy duch” wychowanie fizyczne uczy odpowiedzialnego podejścia młodego człowieka do zdrowego i bezpiecznego trybu życia.
Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z lekcji p. M. Cieślika z klasą 3 a, dzięki którym dzieci wyrabiają takie cechy motoryczne jak: gibkość, siłę, równowagę, koordynację ruchową oraz harmonijny rozwój mięśni.

Dzisiaj mamy Piątek, 21 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 164  dni.