Dzisiaj mamy Czwartek, 21 września 2017 roku. Do końca roku zostało 102  dni.
Podręczniki 2017/18
Informujemy, że wszyscy uczniowie otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Uczniowie kupują we własnym zakresie podręczniki do religii zobacz ich wykaz

Pierwszoklasiści na basenie

W bieżącym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści raz w tygodniu uczestniczą w zajęciach nauki pływania. Oswajanie z wodą, zabawy w wodzie oraz doskonalenie techniki pływania odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów: p. M. Cieślika, p. R. Zakrzewskiego, p. K. Kalksztejn w Gimnazjum nr 5 w Lublinie.

Zajęcia te pozwalają w pełni rozwijać sprawność fizyczną dzieci.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęciową z zajęć na basenie.

Zajęcia sportowe w klasie trzeciej

Wychowanie fizyczne to nie tylko nauka gier z elementami biegu, marszu, skoków czy różnych ćwiczeń kształtujących prawidłową postawę ciała, ale także doskonała zabawa. Głównym celem tych zajęć jest rozbudzanie zainteresowań dzieci aktywnością fizyczną, nauka współpracy i współzawodnictwa w grupie.
Zgodnie z uniwersalną zasadą „ w zdrowym ciele zdrowy duch” wychowanie fizyczne uczy odpowiedzialnego podejścia młodego człowieka do zdrowego i bezpiecznego trybu życia.
Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z lekcji p. M. Cieślika z klasą 3 a, dzięki którym dzieci wyrabiają takie cechy motoryczne jak: gibkość, siłę, równowagę, koordynację ruchową oraz harmonijny rozwój mięśni.

Dzisiaj mamy Czwartek, 21 września 2017 roku. Do końca roku zostało 102  dni.