Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.

Teatr lalkowy “Smoczek”

aktualności

Świetlicowy teatrzyk lalkowy “Smoczek” działa w naszej szkole od 2000 roku. Do teatru należą dzieci z naszej szkolnej świetlicy z klas I-III. Opiekunem i pomysłodawcą jest wychowawca świetlicy Jolanta Resz. Na zajęciach rozwiją swoje zainteresowania z wielu dziedzin – plastyki (samodzielne wykonywanie lalek-kukiełek), muzyki, teatru.

28 maja 2015 roku świetlicowy teatr lalkowy “SMOCZEK” reprezentował naszą szkołę w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych INSCENIZACJE 2015 organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury “Pod Akacją” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. W ciągu dwóch dni jury oceniło ponad 20 spektakli teatralnych. Nasze przedstawienie “Krawiec Niteczka” według scenariusza Kornela Makuszyńskiego zdobył wyróżnienie. Spektakl przygotowali uczniowie klasy II a – Milena Bromke, Wiktoria Burz, Wiktoria Gawrońska, Wiktoria Kosowska, Anna Opolska, Alicja Patyra, Alicja Słomka; z klasy III a – Oliwia Nakonieczna i z klasy III c – Tamara Rakuś pod kierunkiem pani Jolanty Resz.

Dzisiaj mamy Wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do końca roku zostało 41  dni.