Dzisiaj mamy Czwartek, 20 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 165  dni.
Legitymacja szkolna

*Wniosek o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej
(KLIKNIJ)

WAŻNE!!!
Podręcznik dla uczniów klas I, II i III: NASZ ELEMENTARZ (KLIKNIJ)
Sport Szkolny Lublin
men
Osiągnięcia:
Adres szkoły

im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Ireny Kosmowskiej 3
20-815 Lublin
tel./fax. (081) 741 89 06
e-mail: poczta@sp34.lublin.eu

Administrator strony: Anna Witkowska, Daniel Stachura Współpraca: Justyna Skibińska, Marta Januszkiewicz.

Teatr lalkowy “Smoczek”

aktualności

Świetlicowy teatrzyk lalkowy “Smoczek” działa w naszej szkole od 2000 roku. Do teatru należą dzieci z naszej szkolnej świetlicy z klas I-III. Opiekunem i pomysłodawcą jest wychowawca świetlicy Jolanta Resz. Na zajęciach rozwiją swoje zainteresowania z wielu dziedzin – plastyki (samodzielne wykonywanie lalek-kukiełek), muzyki, teatru.

28 maja 2015 roku świetlicowy teatr lalkowy “SMOCZEK” reprezentował naszą szkołę w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych INSCENIZACJE 2015 organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury “Pod Akacją” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. W ciągu dwóch dni jury oceniło ponad 20 spektakli teatralnych. Nasze przedstawienie “Krawiec Niteczka” według scenariusza Kornela Makuszyńskiego zdobył wyróżnienie. Spektakl przygotowali uczniowie klasy II a – Milena Bromke, Wiktoria Burz, Wiktoria Gawrońska, Wiktoria Kosowska, Anna Opolska, Alicja Patyra, Alicja Słomka; z klasy III a – Oliwia Nakonieczna i z klasy III c – Tamara Rakuś pod kierunkiem pani Jolanty Resz.

Dzisiaj mamy Czwartek, 20 lipca 2017 roku. Do końca roku zostało 165  dni.