Dzisiaj mamy Piątek, 24 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 343  dni.
Rekrutacja 2019/20
Szkoła podstawowa
Oddział przedszkolny
Zobacz terminy
Menu
Dziennik elektroniczny
Osiągnięcia

nagroda szkoły z klasą dla szkoły podstawowej nr 34 w lublinie śpiewająca polska
Autorzy strony

Administratorzy strony: Arkadiusz Majewski,
Współpraca:
Justyna Skibińska,
Marta Januszkiewicz.

BIP
BIP

Dzień otwartych drzwi w naszej szkole

W lutym, jak co roku, otworzyliśmy drzwi naszej szkoły. Po cyklu spotkań z przedszkolakami, odwiedzili nas kandydaci do klas pierwszych i czwartych. Pokazaliśmy, jak szkoła funkcjonuje na co dzień, jak bardzo się zmieniła i jak wyglądają nasze zajęcia. Dyrektor szkoły spotkał się z rodzicami przyszłych uczniów, prezentując nasze osiągnięcia, m.in. Puchar Prezydenta Miasta Lublin dla jednej z 3 najlepszysz szkół podstawowych w Lublinie.

W dwóch salach gimnastycznych oodbywały się zajęcia sportowe, pokazy akrobatyczne i profesjonalny pokaz tańca. Otworzyliśmy kawiarenkę “U Koziołka” i punkt konsultacji pedagogiczno-psychologicznych. Nie brakowało chętnych do udziału w cyklu zajęć otwartych, a oferta była naprawdę zróżnicowana, ponieważ na co dzień naprawdę wiele się u nas dzieje. Zaprezentowaliśmy m.in. literackie koło fortuny, liczne zajęcia artystyczne, zajęcia i zabawy w trzech językach (j. angielski, j. niemiecki i j. włoski). Po szkole przechadzały się wybitne osobistości historyczne znane m.in. z lubelskich legend. Dla preferujących zabawy i gry logiczne odbywały się magiczne gry i zabawy matematyczne oraz turnieje szachowe. Wielkie zainteresowanie wzbudziły Ozoboty, nasz najnowszy nabytek, nowoczesne roboty do nauki programowania i dobrej zabawy. Nie było w szkole dziecka, które nie pobawiłoby się choć przez chwilę przy tablicach interaktywnych, które od kilku miesięcy pomagają naszym uczniom zdobywać i utrwalać wiedzę. Pokazowe doświadczenia chemiczne i obserwacje mikroskopowe odbywały się w naszej nowej pracowni przyrodniczej, odkrywając tajniki otaczającego nas świata.

Dla tych, którzy lubią muzykę, odbył się koncert jednego z naszych uczniów z klasy siódmej. Były też zajęcia bębniarskie i puzzle rytmiczne.

Zapraszamy do naszej szkoły.

Comments are closed.


Dzisiaj mamy Piątek, 24 stycznia 2020 roku. Do końca roku zostało 343  dni.
/div